درباره گـــیتی ســیستم

درباره گیتی سیستم

گیتی سیستم  از سال ۱۳۸۲  فعالیت های خویش را در زمینه های مهندسی سخت افزار، تولید نرم افزار، تولیدات تصویری (کلیپ، تیزر، ویدئوگرافیک، طراحی (جلد کتاب، پوستر، بنر، رول آپ،)، اینفوگرافی، طراحی و بهینه سازی وب  سایت … آغاز نمود که تاکنون توانسته در سطح منطقه ای و حتی بین‌المللی مشتری‌های خود را داشته باشد.

زیرساخت های موجود گیتی سیستم در طی دو دهه گذشته با به روزترین تکنولوژی های موجود جهان در زمینه های طراحی، گرافیک، تولید محتوی، تولیدات رسانه ای، ویدئو گراف، موشن گراف، فتوکلیپ، اینفوگراف، تشکیل و توسعه یافته است.

دانش فنی و تجربه تخصصی بیش از 19 سال، گیتی سیستم را در زمره مهمترین ها در این حوزه در سطح منطقه قرار داده است.

گیتی سیستم در طی سال های گذشته و با توجه به سیاست های چابک سازی ماموریت های اجرائی و تخصصی خود و بنابر نیازهای جامعه  اقدام به گسترش فعالیت هایش در حوزه های مختلف نموده است که با مراجعه به بخش های مختلف سایت می توانید از کمیت و کیفیت فعالیت ها آگاهی بیشتری کسب نمائید.

تولید؛ طراحی٬ انواع پروژه های تبلیغاتی محیطی

نو آور٬ متخصص٬ با کیفیت٬ متمایز

گیتی سیستم با اتکا بر دانش فنی – تخصصی و توان تجربی و بهره گیری از تکنولوژی و استانداردهای روز٬ اجرای مهندسی ارزش و مدیریت مطلوب زمان در طراحی٬ اجرا و نظارت٬ تولیدات با کیفیت و ماندگار را با اصولی منطبق بر فرهنگ مشتری مداری با برترین کیفیت و ضمانت خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان قرار می دهد.

ایجاد برند٬ استفاده از تکنولوژی های روز٬ ایجاد تولیداتی با کیفیت ٬ اشاعه فرهنگ مشتری مداری٬ ارائه خدمات پس از فروش٬ تضمین کیفیت و اقتصادی تر کردن پروژه ها

================

در  گیتی سیستم همیاری از هر چیزی برای ما با اهمیت تر است. ما در گیتی سیستم بر این اعتقاد هستیم که اگر همیاری خوب و به موقع به کاربران عزیزمان ارائه کنیم ، آنها را مخاطب همیشگی خود کرده ایم.

مخاطب با تجربه کردن یک تیم قوی و پشتیبان خوب، می تواند بزرگترین دارایی گیتی سیستم باشد. پس تلاش می کنیم تا شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

در حال حاضر برای ارسال سوالات و درخواست های پشتیبانی خود می توانید ازطریق واتس اپ و یا صفحه ارتباط با ما استفاده نمایید.

با کلیک روی آیکون واتس آپ می توانید با پشتیبانان بخش فنی گیتی سیستم در ارتباط شوید.

سعی می کنیم به درخواست های شما بین ۱۰ دقیقه تا حداکثر ۷۲ ساعت مناسب ترین پاسخ را ارسال کنیم. (البته خوشبختانه تا بحال زمان میانگین زمان پاسخگویی به تیکت ها ۲۵ دقیقه بوده)

با احترام – بخش پشتیبانی گیتی سیستم